‘Rauw, poëtisch en schitterend.’ – O magazine OPVALLEND ◆ Overweldigend, inspirerend en hoopvol debuut over liefde en verlies ◆ Verfilming in de maak met Jennifer Lawrence (The Hunger Games) in de hoofdrol ◆ Voor liefhebbers van Dave Eggers en Cheryl Strayed ◆ Vertaalrechten aan 12 landen verkocht MARKETING ◆ Aandacht in vrouwenbladen ◆ Auteur is beschikbaar voor interviews ◆ Samenwerking met chicklit.nl ◆ Opname in de Lees dit boek-app OVER HET BOEK In dit prachtige debuut krijgt Claire Bidwell Smith, enig kind, op veertienjarige leeftijd te horen dat haar beide ouders zijn gediagnosticeerd met kanker. Wat volgt is een coming-of-age verhaal dat zowel hartverscheurend als inspirerend is. Claire probeert om te gaan met het gewicht van deze harde realiteit door zich te storten op jongens, alcohol, reizen en de anonimiteit van steden als New York en Los Angeles. Op haar vijfentwintigste zijn haar beide ouders overleden. Ondanks het verdriet weet ze zichzelf, en uiteindelijk ook haar geluk, te vinden. Claires verhaal is een bijzondere les over hoe een aantal van de grootste ontberingen van het leven overwonnen kunnen worden. ‘Een dapper, intelligent boek over een groot verlies, maar een nog grotere liefde. […] Dit prachtige verhaal heeft veel indruk op me gemaakt.’ – Cheryl Strayed, auteur van Wild ‘Krachtige, ontroerende memoires over het overwinnen van verdriet en verlies.’ – Booklist OVER DE AUTEUR Claire Bidwell Smith woont met haar man en twee dochters in Los Angeles. Ze is psychotherapeut, gespecialiseerd in rouw en schrijft voor o.a. The Huffington Post. Ze is vrijwilliger voor de non-profitorganisaties van Dave Eggers, ‘Literacy Center 826LA’ en stervensbegeleider in een hospice. Auteur: Claire Bidwell Smith Titel: Dat wat je meekrijgt Prijs: € 19,95 ISBN: 978 94 005 0400 4 Verschijnt: april 2014 Uitvoering: paperback, gedrukt op FSC-papier, 14,0 x 21,5 cm Omvang: ca. 320 pag. NUR: 320, Literaire non-fictie 103 Pagina 104

Pagina 106

Scoor meer met een online shop in uw edities. Velen gingen u voor en publiceerden spaarprogramma online.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication