In Nederland De Arbeiderspers | A.W. Bruna Uitgevers Franz Lisztplantsoen 200 3533 JG Utrecht T 030 2470411 F 030 2410018 Vertegenwoordigers Sandra van der Meeren T 06 200 103 27 E sandra.van.der.meeren@apawb.nl Oda Ritsema van Eck T 06 143 627 40 E oda.ritsema.van.eck@apawb.nl Daisy Verhoeven T 06 200 101 20 E daisy.verhoeven@apawb.nl Verkoop binnendienst T 030 2470422 E verkoop@apawb.nl Hoofd verkoop Edo Dietvorst T 030 2470431 E edo.dietvorst@apawb.nl Publiciteit Angela Wind (Arbeiderspers) E a.wind@arbeiderspers.nl Esther Sterken (Non-fi ctie) E esther.sterken@apawb.nl Suzanne van den Booren (Non-Fictie) E suzanne.van.den.booren@apawb.nl Ellen van Veenendaal (Signatuur) E ellen.van.veenendaal@apawb.nl SasKia Hausel (A.W. Bruna Fictie/Orlando) E sasKia.hausel@apawb.nl Wendy Bloemheuvel (Arbeiderspers) E w.bloemheuvel@arbeiderspers.nl Christel Koeleman (Voetbal International) E koeleman@vi.nl Recensie-exemplaren/drukproeven/ beeldmateriaal E publiciteit@awbruna.nl E publiciteit@arbeiderspers.nl Marketing E ellen.vantichelt@wpg.be T +32 3 285 72 17 Verkoop en distributie België WPG Uitgevers België nv Mechelsesteenweg 203 2018 Antwerpen T +32 3 285 72 00 E besteldienst@wpg.be Verkoop binnendienst E griet.verhelst@wpg.be T +32 3 285 7257 E pascale.smout@wpg.be T +32 3 285 7283 Sales manager E katrien.peenen@wpg.be T +32 499 94 27 66 Key accountmanager E yves.debrauwer@wpg.be T +32 479 80 00 10 Accountmanager E oswald.mollet@wpg.be T +32 479 29 1327 Publiciteit E inge.janssens@wpg.be T +32 3 285 73 46 De Arbeiderspers | A.W. Bruna Uitgevers – inclusief de imprints Uitgeverij Signatuur, Lev., Orlando uitgevers, Happinez, Gloriae, Witte Beertjes en VIP – is aangesloten bij het Integraal fonds van het Centraal Boekhuis. Wijzigingen van bibliografi sche gegevens zijn voorbehouden. voert De Arbeiderspers | A.W. Bruna Uitgevers vanaf 1 januari 2010 een klimaatneutraal kantoor Pagina 131

Pagina 1

Scoor meer met een webwinkel in uw artikelen. Velen gingen u voor en publiceerden nieuwsbrieven online.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication