I ‘Andere schrijvers doen onderzoek, McNab heeft ‘Razendsnel en fi lmisch geschreven.’ – PANORAMA ‘★★★ McNabs stijl is beeldend en de actie blijft luchtig door geestige intermezzo’s.’ – ALGEMEEN DAGBLAD ‘★★★ McNab grossiert in knoestige actiethrillers.’ – VN’S DETECTIVE & THRILLERGIDS ● Van Andy McNabs thrillers zijn meer dan 100.000 exemplaren verkocht bij A.W. Bruna ● Voor liefhebbers van Tom Clancy en Clive Cussler 12.500 ex. verkocht ‘★★★ Als Nick Stone op zijn doel afgaat is het weer smullen geblazen.’ – CRIMEZONE.NL Bestsellerauteur Andy McNab, bekend van de thrillerreeks rondom actieheld Nick Stone, is het pseudoniem van een voormalig Brits Special Air Forces-soldaat. Hij werd wereldberoemd toen hij na de Eerste Golfoorlog in 1993 zijn verslag publiceerde van de mislukte SAS-missie Bravo Two Zero. 40 Auteur Andy McNab Titel Epicentrum Oorspronkelijke titel Dead Centre Uitvoering paperback, 14,0 x 21,5 cm Omvang ca. 344 pagina’s Prijs € 10,ISBN 978 94 005 0394 6 NUR 332, thriller Verschijnt 11 maart 2014 A.W. BRUNA © Johnny Ring Pagina 41

Pagina 43

Interactieve e-boek, deze weekblad of onderwijs catalogus is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het digitaal publiceren van internet verenigingsbladen.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication