I ‘Andere schrijvers doen onderzoek, McNab heeft ‘Razendsnel en fi lmisch geschreven.’ – PANORAMA ‘★★★ McNabs stijl is beeldend en de actie blijft luchtig door geestige intermezzo’s.’ – ALGEMEEN DAGBLAD ‘★★★ McNab grossiert in knoestige actiethrillers.’ – VN’S DETECTIVE & THRILLERGIDS ● Van Andy McNabs thrillers zijn meer dan 100.000 exemplaren verkocht bij A.W. Bruna ● Voor liefhebbers van Tom Clancy en Clive Cussler 12.500 ex. verkocht ‘★★★ Als Nick Stone op zijn doel afgaat is het weer smullen geblazen.’ – CRIMEZONE.NL Bestsellerauteur Andy McNab, bekend van de thrillerreeks rondom actieheld Nick Stone, is het pseudoniem van een voormalig Brits Special Air Forces-soldaat. Hij werd wereldberoemd toen hij na de Eerste Golfoorlog in 1993 zijn verslag publiceerde van de mislukte SAS-missie Bravo Two Zero. 40 Auteur Andy McNab Titel Epicentrum Oorspronkelijke titel Dead Centre Uitvoering paperback, 14,0 x 21,5 cm Omvang ca. 344 pagina’s Prijs € 10,ISBN 978 94 005 0394 6 NUR 332, thriller Verschijnt 11 maart 2014 A.W. BRUNA © Johnny Ring Pagina 41

Pagina 43

Interactieve internet folder, deze sportblad of mailing is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het van pdf naar online converteren van emaandbladen.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication