n MOOIE LEUGENS Karin Slaughter Het leven van Lana Granger is een farçe. Ze heeft zoveel leugens verteld over zichzelf dat ze amper nog weet wat de waarheid is. Ze gaat aan de slag als oppas van Luke, een moeilijk hanteerbaar jongetje dat weggestuurd is van verschillende scholen. Luke manipuleert alle mensen in zijn leven en niemand kan hem aan. Maar in Lana lijkt hij zijn gelijke te hebben gevonden – of zij de hare? Dan verdwijnt Lana’s beste vriendin Beck spoorloos. Lana’s alibi klopt niet en de politie legt haar het vuur na aan de schenen. Lana gaat echter gewoon door met liegen, totdat blijkt dat iemand haar duistere geheimen kent en staat te pOpelen om ze aan het licht te brengen. ‘Een topthriller die Lisa Ungers status als een van de helderste sterren aan het thrillerfi rmament bevestigt.’ – DENNIS LEHANE Lisa Unger werd geboren in Connecticut, maar groeide op in Nederland, Engeland, New Jersey en New York. Voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde werkte ze in de uitgeverswereld. Van haar boeken, die verschijnen in meer dan 26 landen, werden wereldwijd miljoenen exemplaren verkocht. Lisa Unger woont met haar gezin in Florida. PROMO € 7,50 ● Een terugkeer naar de duistere psychologische suspense van Mooie leugens ● Een vakkundig gecomponeerde thriller met een rauwe, onderhuidse spanning ● Voor de liefhebbers van Camilla Läckberg, Karin Slaughter en Nicci French MARKETING Uitgebreide pr-campagne Auteur beschikbaar voor interviews Advertenties in de dagbladen Promopaperback van Mooie leugens Online buzz-campagne s Meer dan 35.000 ex. verkocht. Auteur Lisa Unger Titel In mijn bloed Oorspronkelijke titel In the Blood Uitvoering paperback, 15,5 x 23,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 336 pagina’s Prijs € 19,95 ISBN 978 94 005 0384 7 NUR 305, literaire thriller Verschijnt 8 april 2014 Auteur Lisa Unger Titel Mooie leugens Oorspronkelijke titel Beautiful Lies Uitvoering paperback, 12,5 x 20 cm Omvang ca. 352 pagina’s Prijs € 7,50 ISBN 978 94 005 0381 6 NUR 305, literaire thriller Verschijnt 8 april 2014 47 © Jeff Unger g T e r k e a n n i m k i n Pagina 48

Pagina 50

Scoor meer met een online winkel in uw uitgaves. Velen gingen u voor en publiceerden presentaties online.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication