I Banks is back! Voormalig universitair docent Gavin Miller wordt dood aangetroff en. Zijn lichaam is gedumpt op een verlaten spoor vlak bij zijn huis en in zijn broekzak vindt de politie £ 5000 cash. Banks en zijn team worden ingeschakeld en ontdekken algauw dat niets in deze zaak voor de hand ligt. Sinds hij enkele jaren daarvoor ontslagen werd in verband met seksuele intimidatie, heeft Miller een armzalig kluizenaarsbestaan geleid. Wel blijkt dat Miller vijanden had. Het duurt niet lang vooraleer Banks zaken opgraaft die misschien beter verborgen hadden kunnen blijven. Als hij bedreigd wordt, realiseert hij zich dat er meer aan de hand is dan op het eerste gezicht lijkt… ‘Een van de betere thrillerschrijvers van zijn generatie.’ – ELVIN POST IN AD ● DCI Banks nu ook bekend van tv ● Meer dan 1 miljoen kijkers per afl evering ● ‘Smaakt naar heel veel meer.’ – TROUW ‘S k h l l ‘Spanning, mooie dialogen, prachtige personages en humor, Robinson heeft het allemaal.’ – AD ’ ● Een reeks die in geen enkele boekhandel mag ontbreken Jeff ery Deaver, Stephen King én Dennis Lehane zijn grote Robinson-fans ● Voor liefhebbers van Elizabeth George, Peter James, Mankell en Indriđason ● Uitgebreide pr-campagne Peter Robinson werd geboren in Yorkshire, Engeland. Na zijn studie Engels verhuisde hij naar Canada, waar hij nog steeds woont. Met zijn boeken won hij tweemaal de Arthur Ellis Award, de Macavity Award, de Dagger in the Library, de Anthony Award, de Grand Prix de Littérature Policière en de Martin Beck Award. Bovendien werd hij benoemd tot London Sunday Times bestselling author. En Overmacht werd verkozen tot UK Crime Novel of the Year 2010. 48 Auteur Peter Robinson Titel Dankbare dood Oorspronkelijke titel Children of the Revolution Uitvoering paperback, 15,5 x 23,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 304 pagina’s Prijs € 19,95 ISBN 978 94 005 0415 8 NUR 305, literaire thriller Verschijnt 15 april 2014 A.W. BRUNA Pagina 49

Pagina 51

Voor edities, online kranten en reclamefolders zie het Online Touch online publisher CMS systeem. Met de mogelijkheid voor een webshop in uw tijdschriften.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication