nieuwkomer.’ – METRO Twee bevroren voeten steken uit boven het ijs van het Simsjönmeer. Ze zijn van Elisabeth Hjort, een jonge moeder die al enige tijd spoorloos verdwenen was. Voor rechercheur Anna Eiler roept de mysterieuze moord onplezierige herinneringen op aan het verleden. Voor de journalisten van de lokale krant vormt de zaak een welkome afl eiding van de januaristilte. Verslaggevers Julia Almtiden en Ing-Marie Andersson duiken beiden in het dossier en raken steeds meer betrokken bij de opmerkelijke geschiedenis van Elisabeth Hjort. Op hetzelfde moment wordt er elders in de stad met de grootste nauwkeurigheid gewerkt aan het plannen van de perfecte moord. De moordenaar in spe put inspiratie uit de tv-serie Dexter… ‘Lees deze psychologische thriller, die angstaanjagend realistisch is.’ – AMELIA magazine ● Aangrijpend, sfeervol Scandinavisch thrillerdebuut voor de liefhebbers van Nicci French en Camilla Läckberg ● Dexter meets The Killing MARKETING Uitgebreide pr-campagne Interviews in Stockholm ‘Een ongewoon knap, eigentijds debuut dat je een uiterst dreigend onderbuikgevoel bezorgt.’ – DAGENS NYHETER Carina Bergfeldt (1980) is journalist bij Aftonbladet, het grootste dagblad van Zweden. Ze schreef onder meer over de aanslagen tijdens de Boston Marathon en deed verslag vanuit Gaza en Noord-Korea. Voor haar indringende reportage over het bloedbad op het Noorse eiland Utøya werd ze bekroond met de belangrijkste journalistieke prijs van Zweden, waarmee ze een van de jongste winnaars ooit werd. De moord op mijn vader is haar thrillerdebuut. Advertenties in de Volkskrant, NRC Handelsblad en Vrij Nederland Advertenties in de ketenfolders Vooruitexemplaren in november A1-poster Blogtournee Auteur Carina Bergfeldt Titel De moord op mijn vader Oorspronkelijke titel Fadersmord Uitvoering paperback, 14,0 x 21,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 432 pagina’s Prijs € 17,95 ISBN 978 94 005 0318 2 NUR 305, literaire thriller Verschijnt 15 april 2014 53 Pagina 54

Pagina 56

Interactieve internet boek, deze spaarprogramma of flyer is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het digitaal maken van everenigingsbladen.

AP|AWB Voorjaarsaanbieding 2014 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication