FICTIE Anne-Marieke Samson De val van Jakob Duikelman Scherpe tragikomedie over een ambtenaar vol volkswoede Anne-Marieke Samson (33) komt uit Amsterdam. Ze werkt als adviseur voor het Ministerie van Veiligheid en Justitie. Haar verhalen zijn studies naar actuele fenomenen in de maatschappij. De val van Jakob Duikelman is haar debuutroman. 14 • Artikel in NRC Handelsblad over Holland’s Next Topwriter • Vooruitleesacties met leesclubs • E-bookactie PROMOTIE • Voorpublicatie • Leesditboek app Jakob Duikelman slijt de stoffige dagen van zijn ambtenarenbestaan op zijn saaie ministerie, afdeling 3f: oorlogsmisdaden. Als Jakob verneemt dat hij niet lang meer te leven heeft, houdt hij dat angstvallig geheim voor zijn mooie Thaise vrouw en zijn puberdochter uit een eerder huwelijk. Zijn groeiende woede brengt hem in conflict met een Nigeriaanse ronselaar van kindsoldaten die is uitgeweken naar de middelbare school waar Jacobs dochter schoolgaat. Psychogram van de onderbuik Omslag Sander Patelski Paperback 14 x 21,5 cm | 304 pag. | 5 19,95 ISBN 978 90 295 8950 5 | NUR 301 Verschijnt augustus 2014 9 789029 589505 CAP 5 13,99 | ISBN 978 90 295 9437 0 • Finalist schrijfwedstrijd Holland’s Next Top Writer op de Jonge Schrijversavond. Geprezen om zwarte humor en licht • Voor lezers van Arnon Grunberg en Jonathan Safran Foer. absurde toon. foto: petra van vliet Pagina 13

Pagina 15

Scoor meer met een e-commerce shop in uw weekbladen. Velen gingen u voor en publiceerden rapporten online.

Zomeraanbieding 2014 De Arbeiderspers | Uitgeverij Signatuur Lees publicatie 3Home


You need flash player to view this online publication