Uitgeverij De Arbeiderspers • Zomer 2014 De Arbeiderspers | A.W. Bruna Uitgevers Franz Lisztplantsoen 200 3533 JG Utrecht T 030 2470411 F 030 2410018 Vertegenwoordigers Sandra van der Meeren T 06 200 103 27 E sandra.van.der.meeren@apawb.nl Oda Ritsema van Eck T 06 143 627 40 E oda.ritsema.van.eck@apawb.nl Daisy Verhoeven T 06 200 101 20 E daisy.verhoeven@apawb.nl Verkoop binnendienst T 030 2470422 E verkoop@apawb.nl Hoofd verkoop Edo Dietvorst T 030 2470431 E edo.dietvorst@apawb.nl Publiciteit Angela Wind E a.wind@arbeiderspers.nl Wendy Bloemheuvel E w.bloemheuvel@arbeiderspers.nl Recensie-exemplaren/drukproeven/ beeldmateriaal E publiciteit@arbeiderspers.nl Verkoop en distributie België WPG Uitgevers België nv Mechelsesteenweg 203 2018 Antwerpen T +32 3 285 72 00 E besteldienst@wpg.be Verkoop binnendienst Griet Verhelst E griet.verhelst@wpg.be T +32 3 285 7257 Pascale Smout E pascale.smout@wpg.be T +32 3 285 7283 Sales manager Katrien Peenen E katrien.peenen@wpg.be T +32 499 94 27 66 Key accountmanager Yves Debrauwer E yves.debrauwer@wpg.be T +32 479 80 00 10 Accountmanager Oswald Mollet E oswald.mollet@wpg.be T +32 479 29 1327 Publiciteit Inge Janssens E inge.janssens@wpg.be T +32 3 285 73 46 Marketing Audrey Verhille E audrey.verhille@wpg.be T +32 3 285 72 17 De Arbeiderspers | A.W. Bruna Uitgevers – inclusief de imprints Uitgeverij Signatuur, Lev., Happinez, Gloriae en VIP – is aangesloten bij het Integraal fonds van het Centraal Boekhuis. Wijzigingen van bibliografische gegevens zijn voorbehouden. Ontwerp Bram van Baal Pagina 1

Pagina 3

Voor gidsen, online clubbladen en flyers zie het Online Touch content management system systeem. Met de mogelijkheid voor een online shop in uw relatiemagazines.

Zomeraanbieding 2014 De Arbeiderspers | Uitgeverij Signatuur Lees publicatie 3Home


You need flash player to view this online publication