n de spanning van Stieg Larsson Nieuw-Zeeland, 1769. Daniël Solander, een leerling van Linnaeus, doet een opmerkelijke ontdekking tijdens zijn reis rond de wereld met de Britse ontdekkingsreiziger kapitein Cook. Hij vindt een steen met buitengewoon krachtige eigenschappen, die de visie van zijn leermeester op de natuur aan het wankelen zal brengen. Solander besluit de steen, inmiddels ongelukkigerwijs in vier stukken gevallen, te verbergen. De delen raken in de eeuwen erna verspreid over de wereld en komen in het bezit van grootheden als Greta Garbo en Frank Sinatra. Ruim tweehonderd jaar later verzoekt de grootmoeder van studente Ida Nordlund haar om een mysterieus kistje te verbergen. Het plan krijgt een fatale wending wanneer degene die haar het kistje overhandigt sterft en Ida het doelwit wordt van een koortsachtige klopjacht. Michael Mortimer is het pseudoniem van de auteurs Daniël Sjölin en Jerker Virdborg. Sjölin (1977) is een bekroond literair auteur, tv-presentator en recensent, wiens laatste boek genomineerd werd voor de prestigieuze August Prize. Virdborg (1971) is een bekroond auteur en cultuurjournalist. Virdborg studeerde literatuurwetenschap, kunstgeschiedenis, film en filosofie aan de universiteit van Göteborg. In Nederland verschenen twee boeken van zijn hand. In 2013 bundelden deze auteurs hun krachten onder het pseudoniem Michael Mortimer. ‘Een thriller zo avontuurlijk, spannend, meeslepend én knap geconstrueerd als De Maagdensteen vind je maar zelden.’ SWEDISH BOOK REVIEW ● Adrenalineverhogend, ingenieus en beeldend ● ● Start van een verslavende Zweedse thrillerserie waarin heden en verleden vernuftig worden verweven Voor de liefhebbers van Dan Brown, Stieg Larsson, C.J. Sansom en Eco’s In de naam van de roos ‘Sneller dan Eco, subtieler en ingenieuzer dan Brown.’ – SVENSKA DAGBLADET MARKETING Landelijke advertentiecampagne Vooruitexemplaren Advertenties in de ketenfolders Free publicity, interviews mogelijk Voorpublicatie in de Lees dit boek-app Uitgebreide aandacht op Crimezone.nl Auteur Michael Mortimer Titel De Maagdensteen Oorspronkelijke titel Jungfrustenen Uitvoering paperback, 15,5 x 23,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 512 pagina’s Prijs € 19,95 ISBN 978 94 005 0427 1 CAP e-book € 13,99 ISBN e-book 978 90 449 7206 1 NUR 305, literaire thriller Verschijnt 20 mei 2014 Pagina 12

Pagina 14

Scoor meer met een web winkel in uw uitgaven. Velen gingen u voor en publiceerden clubmagazines online.

Zomeraanbieding 2014 A.W. Bruna Uitgevers | Lev. boeken | Gloriae | Voetbal International Lees publicatie 4Home


You need flash player to view this online publication