ij niet blijkt te zijn wie je dacht? Ze zijn pas twee jaar samen als Jackson door een fataal ongeluk uit Eva’s leven wordt gerukt. Om meer over zijn verleden te weten te komen en zijn familie voor het eerst te ontmoeten, reist zij naar Australië. Saul, Jacksons broer, lijkt Eva in het begin liever weer snel te zien vertrekken. Toch groeien ze in hun gezamenlijke verdriet en boosheid naar elkaar toe. Hij leert Eva duiken, waardoor ze alle ellende van zich af kan zetten. Tegelijkertijd begint het beeld dat Eva van haar man had langzaam af te brokkelen omdat ze achter steeds meer leugens komt die hij haar heeft verteld. Wie was de man met wie ze getrouwd was? En waarom zou hij haar dit aandoen? ‘Dit boek maakt bij ons de backpackkriebels goed los.’ – VIVA ● Aangrijpend en spannend verhaal over een schokkende ontdekking van een jonge weduwe ● ‘Deze roman is een klein pareltje, waarin heel duidelijk naar voren komt dat niets is wat het lijkt.’ – LEESFANATEN.NL LOF VOOR NACHTZWEMMEN ‘Wat je raakt is de complexe relatie tussen de zusjes, de liefde en haat die nergens zo dicht bij elkaar liggen als binnen familierelaties.’ – TROUW Nieuw talent bewees zich al met indrukwekkend debuut Nachtzwemmen ● Voor de liefhebbers van Sophie Hannah en Gillian Flynn MARKETING Online advertising Blogtournee Crosspromotie in A.W. Bruna-romans Uitgebreide aandacht op Chicklit.nl acties op Facebook en Twitter Voorpublicatie in de Lees dit boek-app Auteur Lucy Clarke Titel Ademhalen Oorspronkelijke titel A Single Breath Uitvoering paperback, 14 x 21,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 432 pagina’s Prijs € 18,95 ISBN 978 94 005 0177 5 CAP e-book € 9,99 ISBN e-book 978 90 449 6847 7 NUR 302, vertaalde roman Verschijnt 9 september 2014 Pagina 24

Pagina 26

Heeft u een catalogus, blue berry of web cursussen? Gebruik Online Touch: uitgave digitaal zetten.

Zomeraanbieding 2014 A.W. Bruna Uitgevers | Lev. boeken | Gloriae | Voetbal International Lees publicatie 4Home


You need flash player to view this online publication