e dacht te weten over je familie… Roberta verzamelt brieven en kaarten die ze in tweedehands boeken vindt. Wanneer ze via haar vader wat spullen krijgt van haar oma Dorothy, treft ze daartussen een brief aan van de opa die ze nooit heeft gekend, gedateerd na zijn vermoedelijke dood. Geïntrigeerd door de datum en de inhoud van de brief gaat Roberta op zoek naar de waarheid. Dorothy bleek ongelukkig getrouwd met Albert, die als soldaat tijdens de Tweede Wereldoorlog ging vechten aan het front. Na een vliegtuigcrash achter haar huis ontmoette ze Jan Pietrykowski en even durfde ze weer te hopen op geluk. Maar het lot had iets anders voor hen in petto. Weldra moest ze zo’n groot geheim verbergen dat de naweeën ervan haar kleindochter vele jaren later zullen raken. Louise Walters woont in Northamptonshire, Engeland, met haar man en vijf kinderen. De koff er van mevrouw Sinclair is haar debuutroman. louisewalterswriter.blogspot.com ● Voor liefhebbers van Jojo Moyes, Amanda Hodgkinson, Kate Morton en Tatiana de Rosnay ● Heerlijke roman voor leesclubs ● ● Prachtig en tragisch liefdesverhaal tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog Gebaseerd op een echte koff er en een echte brief die de auteur in een boekhandel vond ● Verkocht aan negen landen ● In de VS gebracht door de uitgever van Een keukenmeidenroman ‘Walters creëert een wereld waar je helemaal in opgaat en brengt je rechtstreeks naar de kern van het verhaal. Heel erg mooi en hartverscheurend.’ – ESTHER FREUD MARKETING Free publicity POS-materiaal: banier en boekenleggers Advertenties in o.a. Flow Crosspromotie in andere A.W. Bruna-romans E-bookactie Auteur Louise Walters Titel De koff er van mevrouw Sinclair Oorspronkelijke titel Mrs Sinclair’s Suitcase Uitvoering paperback, 14 x 21,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 320 pagina’s Prijs € 18,95 ISBN 978 90 229 6059 2 CAP e-book € 13,99 ISBN e-book 978 90 449 7211 5 NUR 302, vertaalde roman Verschijnt 2 september 2014 Vergeef me, Dorothe omdat ik je niet kan vergeven. Wat jij dit kind aandoet, en zijn moeder, is verkeerd… Pagina 26

Pagina 28

Interactieve emagazine, deze flyer of spaarprogramma is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het online op uw website plaatsen van digi-gebruiksaanwijzingen.

Zomeraanbieding 2014 A.W. Bruna Uitgevers | Lev. boeken | Gloriae | Voetbal International Lees publicatie 4Home


You need flash player to view this online publication