r in de vakantiekoffer Op een hete zomerdag in Florence wordt de Amerikaanse Mary Warren plotseling aangevallen door een gemaskerde man die haar met een mes bewerkt. Ze ziet nog net haar echtgenoot aan komen rennen en doodgestoken worden, voordat ze het bewustzijn verliest. Al eerder zijn twee jonge vrouwen op brute wijze vermoord, maar wonder boven wonder overleeft Mary de aanval. Een jaar later besluit Mary terug te keren naar Florence en haar minnaar Pierangelo. Daar wil ze haar leven oppakken. En dat lijkt te lukken, totdat er weer een lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden. Maar de man die haar aanviel en haar echtgenoot doodde, is omgekomen bij een ongeluk. Is er een copycat-killer aan de gang of is er meer aan de hand? ‘Een claustrofobische, sfeervolle roman die een stad vol spoken en geschilderde engelen tot leven wekt.’ – LITERARY REVIEW ‘Een echte pageturner.’ – FAB ● Voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón, Jenna Blum en Donna Leon ● Prachtig en indringend portret van Florence en Italië en van een vrouw die haar demonen onder ogen moet komen ● Uiterst beeldend, atmosferisch en claustrofobisch geschreven MARKETING Uitgebreide pr-campagne Crosspromotie in andere A.W. Bruna-romans boekenleggers Advertenties Voorpublicatie in de midprice van villa Triste Auteur Lucretia Grindle Titel De duivel van Florence Oorspronkelijke titel The Faces of Angels Uitvoering paperback, 14 x 21,5 cm, FSC-papier Omvang ca. 560 pagina’s Prijs € 19,95 ISBN 978 94 005 0471 4 CAP e-book € 13,99 ISBN e-book 978 90 449 7278 8 NUR 302, vertaalde roman Verschijnt 16 september 2014 Lucretia Grindle is geboren in Sherborn, Massachusetts. Ze is freelance journaliste geweest in Engeland, Canada en de VS. Ze woont met haar man afwisselend in Engeland en de Verenigde Staten. De duivel van Florence schreef ze voor villa Triste en De verloren dochter, die ook bij A.W. Bruna zijn verschenen. Voordeeleditie € 12,50 14.000 ex verkocht Auteur Lucretia Grindle Titel villa Triste Oorspronkelijke titel villa Triste Uitvoering paperback, 14,0 x 21,5 cm Omvang ca. 488 pagina’s Prijs € 12,5 ISBN 978 94 005 0473 8 CAP e-book € 9,99 ISBN e-book 978 90 449 6339 7 NUR 302, vertaalde roman Verschijnt 8 juli 2014 Pagina 28

Pagina 30

Scoor meer met een online winkel in uw edities. Velen gingen u voor en publiceerden weekbladen online.

Zomeraanbieding 2014 A.W. Bruna Uitgevers | Lev. boeken | Gloriae | Voetbal International Lees publicatie 4Home


You need flash player to view this online publication