In Nederland A.W. Bruna Uitgevers Franz Lisztplantsoen 200 3533 JG Utrecht T 030 2470411 F 030 2410018 Vertegenwoordigers Sandra van der Meeren T 06 200 103 27 E sandra.van.der.meeren@apawb.nl Oda Ritsema van Eck T 06 143 627 40 E oda.ritsema.van.eck@apawb.nl Daisy Verhoeven T 06 200 101 20 E daisy.verhoeven@apawb.nl Verkoop binnendienst T 030 2470422 E verkoop@apawb.nl Hoofd verkoop Edo Dietvorst T 030 2470431 E edo.dietvorst@apawb.nl Publiciteit Esther Sterken (Non-fi ctie) E esther.sterken@apawb.nl Laura de Vaan (Non-fi ctie) E laura.de.vaan@apawb.nl SasKia Hausel (A.W. Bruna) E sasKia.hausel@apawb.nl Patricia Mourik (Voetbal International) E patricia.mourik@apawb.nl Recensie-exemplaren/drukproeven/ beeldmateriaal E publiciteit@awbruna.nl Marketing E inge.janssens@wpg.be T +32 3 285 73 46 Verkoop en distributie België WPG Uitgevers België nv Mechelsesteenweg 203 2018 Antwerpen T +32 3 285 72 00 E besteldienst@wpg.be Verkoop binnendienst E griet.verhelst@wpg.be T +32 3 285 7257 E pascale.smout@wpg.be T +32 3 285 7283 Sales manager E katrien.peenen@wpg.be T +32 499 94 27 66 Key accountmanager E yves.debrauwer@wpg.be T +32 479 80 00 10 Accountmanager E oswald.mollet@wpg.be T +32 479 29 1327 Publiciteit E audrey.verhille@wpg.be T +32 3 285 72 17 De Arbeiderspers | A.W. Bruna Uitgevers – inclusief de imprints Uitgeverij Signatuur, Lev., Happinez, Gloriae en VIP – is aangesloten bij het Integraal fonds van het Centraal Boekhuis. Wijzigingen van bibliografi sche gegevens zijn voorbehouden. Pagina 55

Cover

Scoor meer met een online shop in uw uitgaven. Velen gingen u voor en publiceerden lesmateriaal online.

Zomeraanbieding 2014 A.W. Bruna Uitgevers | Lev. boeken | Gloriae | Voetbal International Lees publicatie 4Home


You need flash player to view this online publication